Somon DNA Uygulaması

Somon DNA Uygulaması

Somon DNA aşısı, zamanla nemlenme, cilt ve hücre yenilenmesinin yavaşlaması durumunda uygulanan Somon Balığının sütünden elde edilen moleküllerin cilde aşılanarak uygulandığı bir tazeleme yöntemidir. Bu yöntem tamamen doğal yollarla elde edilen somon balığının sütü baz alınarak uygulanır. Bir diğer ismi gençlik aşısı ile cildinize dolgunluk, tazelik ve parlaklık kazandırmaktadır.

Somon DNA Aşısı ile Cildin Zamanı Geriye Almak Mümkün müdür?

Cildindeki nem oranı azalan ve kuruluk problemi bulunan, cildinin eski güzelliğinde ve tazeliğinde olmadığını, yavaş iyileştiğini düşünen kişiler için uygun bir tedavi yöntemidir. 40-45 yaşlarındaki kişiler bu yöntem ile en az 10 yıl genç bir cilde sahip olabilir. Hatta şunu diyebiliriz ki eskiden daha dolgun, canlı bir cilde kavuşabilirsiniz. Somon DNA gençlik aşısı yaptırdıktan sonra bir daha cildinize bu sorunlara bağlı kullandığınız krem sürme ihtiyaçları ortadan kaldırılabilir.

Somon DNA Aşısı Nasıl Yapılır ?

somon dna aşısı Gençlik yani Somon DNA aşısı, seanslı bir uygulamadır. 2 hafta aralıklarla 3 seans halinde yapılan somon DNA işlemi sonrasında cildin kaybettiği nem oranı geri kazandırılmış, cilt nemlendirilmiş, molekülün hacminin 10000 katı su tutma özelliği sayesinde hacim sağlanmış olunur. İnce çizgilerde açılma gözlenir. Gün geçtikçe cildiniz eskiden olduğu gibi taze bir dokuya, yenilenmiş taze hücrelerine kavuşur, giderek artan bir parlaklık görülür. Eğer sigara kullanıyorsanız, sigaranın cildinize verdiği hasarlar onarılır.

Somon DNA Zararlı mıdır ?

Cilt canlandırma tamamen doğal bir yöntem olduğu için yan etkisi bazen hafif kızarmalar olabiliyor. Ama bu kızarmalar ertesi güne geçiyor. Somon balığının DNA’sı insan DNA’sına en yakın DNA’lardan biri olduğu için bu tedavi yönteminde Somon balığı tercih ediliyor. Bu da yan etkisinin az olmasına yol açıyor. Hatta hiç yok da diyebiliriz. Çünkü kalıcı herhangi bir kötü etki beklenmiyor. Size kalan sadece tazelenmiş, dolgunlaşmış cildinizin keyfini sürmek oluyor.

Somon DNA Kimlere Uygulanamaz?

Ne kadar doğal olsa da bazı durumlarda bazı kişilere cilt dolgunlaştırmak amaçlı Somon DNA yönteminin uygulanması tavsiye edilmiyor. Şeker hastaları, hamileler, felç riski bulunanlar ve kan pıhtılaşması sorunu yaşayanların bu yöntemi kullanmaması tavsiye ediliyor. Hekiminizin fikrini almanız bu konuda önemli.

Şimdi Ara!
Harita